To jsme my

Žijeme pečením a milujeme dorty. Všechny naše sladkosti děláme domácím a poctivým způsobem a to pouze z kvalitních a čerstvých surovin. U zdokonalování receptů trávíme dlouhé noci i dny a tvoříme kombinace surovin, které zametou vašimi chuťovými buňkami a potěší kdejaké lidské oko.

Pravá vanilka, skořice a tajná ingredience

Všechny naše dorty, ať už jde o dorty k narozeninám nebo svatební dorty, jsou připravovány s láskou a při svém pečení často saháme po pravé vanilce z Madagaskaru a špetce skořice. Pravá vanilka je také nazývána Bourbonskou vanilkou. Jde o nejkvalitnější vanilku na světě, která dodá receptu ten správný šmrnc. Její vůně je intenzivnější a chuť nepopsatelná. Nezapomínáme ani na alergiky. Na přání upečeme bezlepkové dorty nebo dorty bez laktózy. Máte-li speciální dietní návyky, nebojte se nám napsat, vše zařídíme.

pravá vanilka
skořice a tajná ingredience​

Tajemná přísada, která vykouzlí z každého sladkého kousku nezapomenutelný zážitek? Dalo by se říci, že i my takovou máme. Dokonale připravené recepty, nad kterými jsme strávili dlouhé noci, vždy obsahují něco výjimečného, co zamává s kdejakou chuťovou buňkou. Dětské dorty, svatební dorty, cupcaky, makronky, dortová lízátka a sladkosti na nejrůznější příležitosti obsahují ten nejlepší poměr ingrediencí.

Co je u nás nového

Metronom větrník

Dlouho jsme uvažovali, zda do našeho konceptu přinést také „českou klasiku“ – nakonec padla volba na ANO (tím myslíme jenom ano). Přijdte ochutnat do kavárny

Číst více »
Veronika Michalíčková za

Veronika Michalíčková

zakladatelka, dortová designérka

×